Кав’ярня «Штука»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Котлярська, 8Новий рік 2018 у Львові

Виставка живопису Катерини Білетіної “Прогулянка морем”
вт 10 жовт 2017 10:00 - вт 31 жовт 2017 22:00

З 10-го жовтня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на виставку живопису Катерини Білетіної «Прогулянка морем». Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 22:00, вхід вільний.
Осінь спонукає до ностальгії. В супроводі настроєвих фільмів, ароматних кави-чаю-вина, розмаїття прянощів і гортання нещодавніх фото всіляко віддаляємо прихід холоду. «Прогулянка морем» Катерини Білетіної - ще один спосіб затримати літні спогади. Четверта виставка знаменитої одеської художниці у «Штуці» така ж гарна, як і попередні, але з новими сюжетами. Заходьте!

Про авторку
Художниця Катерина Білетіна (1977р.н.) - живописець, книжковий графік, портретист. Живе та працює в Одесі.
У 1992р. закінчила живописне відділення Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова (майстерня В. М. Алікберова). Здобула академічну освіту в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (майстерня історичного живопису Ф. М. Гуменюка).
Історичні портрети, дитяча ілюстрація, листівки та українська етнографія - улюблені жанри та сюжети художниці.
Є автором ілюстрацій до дитячих книжок відомих українських та закордонних письменників - Лесі Вороніної, Ірен Роздобудько, Клауса Хагеррупа, Данути Вавілув.
Протягом останніх десяти років працює над проектом "Український портрет"- серією живописних і графічних робіт, зібраних з портретів друзів та знайомих у національних строях різних регіонів України, а також портретів, створених як сучасні реконструкції старовинних світлин з альбому Івана Гончара "Україна і українці".
Впродовж останніх трьох років Катерина Білетіна - активний учасник фестивалів та живописних пленерів, що відбуваються в Одеській, Львівській, Івано-Франківській областях і на Закарпатті.

 


Кав’ярня «Штука» Кав’ярня «Штука»

+38 (097) 586 81 95; +38 (097) 435 81 27